Facebook
Rozglądamy się za tym co dla Ciebie najlepsze

Stand-Up na Złotej! 08.12.2021

22 listopada 2021

Mocne trio na Złotej, czyli 8 grudnia Stand-Up na Złotej.

Błachnio x Radomska x Potocka

Imprezę poprowadzi Milena Rostkowska Galant z Polsat News – boom!

Będzie też gość muzyczny, który wprowadzi nas w mikołajkowo-świąteczny nastrój – boom!

Ale największe BOOM zrobią Radomska, Potocka i Błachnio!

 

Miejsca są numerowane część dostępna w systemie Kupbilecik część przez stronę Scena Relax, cena biletu jest taka sam, polecamy sprawdzać dostępność konkretnych miejsc w obu systemach.

Bilety – kliknij w logo SCENA RELAX lub KUPBILECIK:

 

Zacznijmy od tego – kim jest Radomska?

Ekstrawertyczka rocznik ’89. Blogerka odkąd sięga pamięcią, która od zawsze kocha pisać i dużo gadać. Autorka bestsellerowej książki „Mam wątpliwość”. To konstrukt stworzony ze zlepku refleksji, spostrzeżeń, przemyśleń, a także niekontrolowanych słowotoków, którymi od kilku lat dzieli się z czytelnikami zyskując dzięki nim przekonanie, że nie tylko ona uwielbia sarkazm, czarny humor, wierzy w dobro i to, że kiedyś ktoś odkryje batoniki, od których dupa nie rośnie.

Prywatnie – dumna absolwentka socjologii, która dziarsko kroczy wraz ze swoimi wątpliwościami i mierzy się z codziennością, przybierając przy tym japę trolla, domorosłego filozofa, komentatora, matki i firanki. Ironia, zabawa językiem, miłość do córki, skłonność do wbijania kija w mrowisko i zadręczania się się dziwnymi pytaniami o sens istnienia i o to, dlaczego keczup smakuje lepiej niż pomidory. Pisze, bo to kocha. Bo, nie mogąc napluć rzeczywistości w twarz, z umiłowaniem i maniakalnym zacięciem uwielbia kopać ją po kostkach. Teraz robi to także ze sceny, tej na trasie po całej Polsce, ale także tej w Comedy Central.

Współpracowała z Onetem – jako felietonistka i dziennikarka. Tworzyła dla Na Temat i WP. Jej kanały social media obserwują setki tysięcy kobiet, a premierowy weekend trasy Stand-Up w warszawskim teatrze Scena Relax wyprzedał się w jeden wieczór. Gada, rozśmiesza, wzrusza – Radomska. Teraz wraca na dużą scenę w Scenie Relax.

Paulina Potocka od kilku lat z powodzeniem prezentuje swoje poczucie humoru na scenach w całym kraju. Została wielokrotnie wyróżniona na licznych festiwalach komediowych. Słynie z wyrafinowanych żartów i nieszablonowego podejścia do stand-upu. Prezentuje styl pełen absurdów i abstrakcji, bez pośpiechu. Występowała w takich telewizjach jak Polsat, TVP Rozrywka oraz Comedy Central Polska.

Prowadzi w Białymstoku scenę standupową. Zajęła II miejsce na PACE 2018 oraz I na Mulatce 2017, dwa razy z rzędu zdobyła tytuł „Królowej Łgarzy” na Festiwalu Małych Form Satyrycznych w Bogatyni.

Jej ulubiona piosenka to „Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech”. Przestała mówić, że coś jest niemożliwe odkąd zobaczyła, że ludzie biją się o świeżaki w Biedronce. Sceptycznie podchodzi do nadmiernego optymizmu, bo zdaje sobie sprawę, że dziwna sytuacja ludzkości jeszcze potrwa. Obszary jej zainteresowania to przede wszystkim fragmenty rzeczywistości zatopione w wątpliwościach i braku pewności co do własnych przekonań na temat ludzi i świata. Rzecz o zmaganiu się z własną dynamiką życia postrzeganą często jako gra albo nawet lenistwo. A generalnie chodzi tylko o bezpośpiech. Rytm życia inny niż szybki.

I jeszcze wiadomość od Ewy:

Z tej strony Ewka Błachnio :). Pytacie, co tam u mnie… No w porzo jest. Piszę, gram, gadam z wiewiórami — kto śledzi mnie na social mediach, ten wie ;). Kiedyś byłam widywna z Limem… ale! przypudrowałam oko i pocisnęłam swoją drogą. Machnęłam dyplom „aktora dramatycznego”, a w międzyczasie zakochałam się w stand-upie — nie chcę zapeszać, ale czuję, że z wzajemnością… 😉 — pisze, dzwoni, lajki wysyła… noo ślub lada dzień! 🙂 W maju wrzuciłam swój pierwszy program na YouTube pt. „Czy na sali jest mój mąż?” i Wasza reakcja przyniosła mi tyle radości, noo że weź! Najlepiej! Dziękuje Wam z serducha całego i już nie mogę się doczekać naszego spotkania na żywo! Wpadam do Was z nowiutkim programem pt. „Apokalipsy nie będzie” — tytuł roboczy, ale brzmi tak dobrze, noo że nawet, jeśli tylko tymczasowy, to i tak się dzielę! Także o, tyle u mnie, ale! lepiej wpadajcie 8 grudnia i opowiedzcie co tam u Was? Co dobrego? 🙂


Silvia Schneider

Więcej »
Zespół Lunaria

Więcej »
Kuba Krupski

Więcej »