Facebook
Rozglądamy się za tym co dla Ciebie najlepsze

Przeszyj to sam! Ada Fijał

7 marca 2019

9 marca rusza nowy program Ady Fijał w TVN Style – „Przeszyj to sam”.

W każdym odcinku „Przeszyj to sam” występuje uczestniczka, która pokazuje swoje stare ubrania, buty i dodatki. Ada Fijał i jej pomocnik, projektant Michał Szulc wybierają rzeczy, które można ciekawie przerobić, przefarbować lub ozdobić.

Dzięki przeróbkom, nietypowym zestawieniom oraz sprytnym patentom prowadzący udowodnią, że interesujące kreacje można stworzyć na bazie niedrogich ubrań kupionych w zwykłych sklepach. Dla widzów przygotowano także praktyczne porady, które pomogą w przerabianiu własnych ubrań i zabawie modą.

Bohaterką pierwszego odcinka jest Ewa, mama 13-letniego chłopca, która na co dzień zakłada zwykle jeansy, koszulki oraz płaski buty. Syn Ewy marzy o tym, aby jego mama wyglądała nieco bardziej poważnie i kobieco, by nie była brana za jego siostrę. Ewa chciałaby w programie wybrać stylizację na wyjście na wywiadówkę lub na rozpoczęcie roku w szkole swojego syna.

Ada wybierze spośród garderoby bohaterki zwykły biały t-shirt oraz letnią kolorową suknię, które dzięki magicznym przeróbkom Michała Szulca zamienią się w zupełnie inne elementy garderoby. Bohaterka dowie się również, jak można nosić marynarkę na kilka sposobów, by każdorazowo stworzyć inną stylizację, a Ada udzieli również Ewie wskazówek, jak chodzić w butach na wysokim obcasie.

Czy bohaterce spodoba się elegancka bluzka stworzona z jej t-shirtu, a także spódnica w stylu retro uszyta z jej sukienki? Czy elegancki i kobiecy wygląd spodoba się synowi bohaterki? Na którą z zaproponowanych stylizacji zdecyduje się w finale Ewa?

Premierę programu „Przeszyj to sam” w TVN Style zaplanowano na sobotę 9 marca br. o godz. 15.10.

Powtórki odcinka: niedziela – 7:45, poniedziałek – 15:00, piątek – 7:10 i 14:45


Silvia Schneider

Więcej »
Katarzyna Chorzępa

Więcej »
Nieprzytomnie – Kamil Olivier Kacprzyk

Więcej »