Facebook
Rozglądamy się za tym co dla Ciebie najlepsze

Paulina Potocka

6 października 2021

Paulina Potocka od kilku lat z powodzeniem prezentuje swoje poczucie humoru na scenach w całym kraju. Obecnie występuje z nowym programem „Awokado”.

Za swój klimatyczny rodzaj humoru została wielokrotnie wyróżniona na licznych festiwalach komediowych. Słynie z wyrafinowanych żartów i nieszablonowego podejścia do stand-upu. Prezentuje styl pełen absurdów i abstrakcji, bez pośpiechu.

Na youtube można sprawdzić jej poprzedni program komediowy „Warto żyć”:

oraz rozmowę z Abelardem Gizą

Występowała w takich telewizjach jak Polsat, TVP Rozrywka oraz Comedy Central Polska. Prowadzi w Białymstoku scenę standupową. Zajęła II miejsce na PACE 2018 oraz I na Mulatce 2017, dwa razy z rzędu zdobyła tytuł „Królowej Łgarzy” na Festiwalu Małych Form Satyrycznych w Bogatyni.

Jej ulubiona piosenka to „Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech”.

Przestała mówić, że coś jest niemożliwe odkąd zobaczyła, że ludzie biją się o świeżaki w Biedronce. Sceptycznie podchodzi do nadmiernego optymizmu, bo zdaje sobie sprawę, że dziwna sytuacja ludzkości jeszcze potrwa. Obszary jej zainteresowania to przede wszystkim fragmenty rzeczywistości zatopione w wątpliwościach i braku pewności co do własnych przekonań na temat ludzi i świata. Rzecz o zmaganiu się z własną dynamiką życia postrzeganą często jako gra albo nawet lenistwo. A generalnie chodzi tylko o bezpośpiech. Rytm życia inny niż szybki.

Łącznie na jej kanale YouTube jest ponad 670 tysięcy wyświetleń plus ponad 177 tysięcy pod jej nagraniami na kanale Festiwalu Komedii Szpak.

Nagrania:

Po prostu petrada:

Spokojnie:

Slow show:

 

 

Kontakt:


Działania PR oraz projekty komercyjne – kontakt: Aleksandra / +48 507 095 180 / aleksandra@nonline.pl lub a.piwar@iqart.pl

Występy Stand Up – kontakt: Mateusz / +48 513 480 813 / mateusz@nonline.pl


Silvia Schneider

Więcej »
Kolejne miasta na trasie!

Więcej »
Kuba Krupski

Więcej »