Facebook
Rozglądamy się za tym co dla Ciebie najlepsze

Koncert Świąteczny!

8 listopada 2021

KONCERT – PRZENIESIONY!

KOMUNIKAT – 13.12.2021

Z przykrością musimy poinformować Państwa, że planowany na 15 grudnia 2021 Koncert Świąteczny My Christams Dream ze względu na dynamiczną sytuację z pandemią koronawirusa (COVID-19) nie odbędzie się w planowanym terminie.

Neon Group, Scena Relax oraz wokalistka Sabina Jeszka i orkiestra Jacka Tarkowskiego podjęli szczególne starania, aby mimo zaistniałych przeciwności doprowadzić do realizacji wydarzenia. Niestety mimo tych wysiłków musimy przełożyć koncert. Ze względów na świąteczny charakter projektu nowy termin to 15 grudnia 2022. Sobie i Państwu życzymy aby przyszłoroczne przygotowania i celebrowanie samych Świąt odbyło się już bez widma pandemii.

Zachęcamy Państwa do zachowania biletów i spotkania się z „mającą Święta w sercu cały rok” Sabiną Jeszką 15 grudnia 2022 roku. W sprawie zwrotów biletów prosimy kontaktować się natomiast odpowiednio do miejsca zakupu biletów, czyli do kupbilecik.pl lub ewejsciówki.pl”MY CHRISTMAS DREAM”

Koncert i album ”MY CHRISTMAS DREAM” to mistrzowsko przygotowana kompilacja z najpiękniejszymi utworami świątecznymi.

Premierowy koncert odbędzie się w Warszawie, przy ulicy Złotej 8 – SCENA RELAX.

Data: 15.12.2021, godz. 20:00

Bilety dostępne są na stronie teatru (logo to aktywny link do strony):

oraz w systemach biletowych:

Artystka do współpracy przy albumie i trasie zaprosiła znakomitego producenta i dyrygenta Jacka Tarkowskiego, dzięki czemu całość projektu zagrana jest przez orkiestrę na najwyższym, światowym poziome, ale co ważniejsze ze szczególną wrażliwością przepełnioną miłością do Świąt.

Sabina podąża za swoim motto „Święta w sercu… przez cały rok” i niewątpliwie słychać to w każdym wyśpiewanym dźwięku.

„Pragnę, aby każdy słuchając tej płyty przeniósł się do czasów beztroskiego dzieciństwa, rozmarzył się choć przez chwilę i poczuł wewnętrzny spokój” – Sabina Jeszka .

Wokalistka zebrała na płycie swoje najukochańsze, świąteczne utwory w języku angielskim, ale też autorską piosenkę po polsku pt „Za Chwilę Święta”.

 „W tych trudnych czasach chciałam, żebyśmy zapomnieli 

o troskach chociaż na chwilę. Każdemu życzę podczas słuchania „My Christmas Dream” uczucia świąt w sercu i niech to uczucie pozostanie z nami na dłużej” – Sabina Jeszak.

Podczas koncertu usłyszymy m.in. CHRISTMAS SONG, I LL BE HOME FOR CHRISTMAS, SANTA BABY, ALL I WANT FOR CHRISTMAS IS YOU czy WHITE CHRISTMAS w orkiestrowych aranżacjach.

O artystce:

Sabina Jeszka to wyjątkowa wokalistka, autorka tekstów i muzyki, ale też cechująca się niezwykłą charyzmą sceniczną, silna kobieta o pięknej barwie głosu, który koi słuchacza.

Członkini „Wielkiej Czwórki” najlepszych głosów w Polsce w programie „The Four.Bitwa o sławę” w telewizji Polsat. Finalistka III edycji programu Mam Talent oraz wielokrotna gwiazda Koncertów Sylwestrowych TVN. Gościnnie występowała w programie „Jaka to melodia”, „Ameryka da się lubić”, TVP czy podczas międzynarodowych transmisji z finału Miss Supranational 2021, Polsat.

W 2020 roku wydała album „My Christmas Dream”

Wcześniej wydane single: 2019 – PRZEPROŚBA i JEŚLI ŻYĆ, 2017 – ZA CHWILĘ ŚWIĘTA i FLAME, 2015 – SAME DIRECTION, 2014 – YOU’VE GOT IT, 2013 – TEGO CHCĘ i GOOD TIMES

Obecnie artystka pracuje nad nowym albumem. Część utworów przygotował polski producent Michał Wasilewski. Premiera pierwszych singli promujących nowy krążek zaplanowana jest na wiosnę 2022.

Partnerem koncertu jest:

 


Silvia Schneider

Więcej »
Zespół Lunaria

Więcej »
Kuba Krupski

Więcej »