Facebook
Rozglądamy się za tym co dla Ciebie najlepsze

Ewa Szabatin

21 września 2019

Działania PR oraz projekty komercyjne – kontakt: Aleksandra / +48 507 095 180 / aleksandra@nonline.pl lub a.piwar@iqart.pl


 

Ewa Szabatin – tancerka i influencerka

Prowadzi poświęconego zdrowemu trybowi życia i modzie bloga Fit Fashion Freak.

Wielokrotna Mistrzyni Polski, Finalistka Mistrzostw Świata. Zdobywczyni mistrzowskich tytułów i wyróżnień na najbardziej prestiżowych turniejach tańca towarzyskiego m.in . w Polsce, Czechach, Niemczech, Wielkiej Brytanii.

Link Blog >>> Ewa Szabatin – FitFashionFreak
Link Instagram >>> Ewa Szabatin

Osobowość Ewy, niezwykła charyzma w tańcu, zawsze wyróżniały ją na parkiecie spośród innych tancerzy. Jej znakiem firmowym były oryginalne stroje jej własnego projektu. Z czasem zaczęła projektować stroje dla swoich tanecznych partnerów oraz innych utytułowanych w świecie tanecznym par.

Popularność medialną w Polsce przyniósł jej udział w programie telewizyjnym „Taniec z gwiazdami”.

Ewa dziś o sobie:

Parę lat temu przeszłam totalną metamorfozę. Od tego czasu dostaję bardzo dużo wiadomości i zapytań o to co jem, jak to zrobiłam, że dziś wyglądam młodziej niż 10 lat temu. Stąd wziął się mój pomysł na stworzenie bloga oraz założenie kanału na youtube związanego ze zdrowym odżywianiem i sportem… ale zawsze w modnej odsłonie. Jestem zawodową tancerką, dlatego wiem jak ważny w życiu jest ruch. Przez ostatnie lata nauczyłam się jednak czegoś więcej. Zaczęłam dbać o sylwetkę nie tylko od zewnątrz, ale również od wewnątrz i przeszłam znaczącą przemianę. Dziś chcę zarazić ludzi modą na zdrowie, bo bycie modnym nie dotyczy tylko ubrania… bycie modnym to też bycie fit!

 

Przykładowe odcinki:

Link YouTube >>> FitFashionFreak

Na swoim blogi Ewa Szabatin współpracowała dotychczas z takimi markami jak:

 

 


Silvia Schneider

Więcej »
Kolejne miasta na trasie!

Więcej »
Kuba Krupski

Więcej »