Facebook
Rozglądamy się za tym co dla Ciebie najlepsze

Aleksandra Radomska

19 września 2021

Kim jest Radomska? Ekstrawertyczka rocznik ’89. Blogerka odkąd sięga pamięcią, która od zawsze kocha pisać i dużo gadać. Autorka bestsellerowej książki „Mam wątpliwość”.

To konstrukt stworzony ze zlepku refleksji, spostrzeżeń, przemyśleń, a także niekontrolowanych słowotoków, którymi od kilku lat dzieli się z czytelnikami zyskując dzięki nim przekonanie, że nie tylko ona uwielbia sarkazm, czarny humor, wierzy w dobro i to, że kiedyś ktoś odkryje batoniki, od których dupa nie rośnie. Prywatnie – dumna absolwentka socjologii, która dziarsko kroczy wraz ze swoimi wątpliwościami i mierzy się z codziennością, przybierając  przy tym japę trolla, domorosłego filozofa, komentatora, matki i firanki. Ironia, zabawa językiem, miłość do córki, skłonność do wbijania kija w mrowisko i zadręczania się się dziwnymi pytaniami o sens istnienia i o to, dlaczego keczup smakuje lepiej niż pomidory. Pisze, bo to kocha. Bo, nie mogąc napluć rzeczywistości w twarz, z umiłowaniem i maniakalnym zacięciem uwielbia kopać ją po kostkach. Teraz robi to także ze sceny, tej na trasie po całej Polsce, ale także tej w Comedy Central (Comedy Club Polska). Śmiało może powiedzieć, że jest stand-uperką. Jej premierowe występy, z projektem Mam Wątpliwość w warszawskiej Scena Relax wyprzedały się w jeden wieczór. Pełne sale oklaskiwały artystkę także w Poznaniu, Wrocławiu, Płocku a na występy w Gdańsku, Łodzi czy Krakowie zaczyna brakować już miejsc.

Współpracowała z Onetem – jako felietonistka i dziennikarka. Tworzyła dla Na Temat i WP. Jej kanały social media obserwują setki tysięcy kobiet.

Gada, rozśmiesza, wzrusza – Radomska.

TEDx:

Radomska w rozmowie z Magdą Mołek:

 

Radomska w ONET Rano (obejrzenie wymaga przejścia na YouTube):

 

Vlog Radomskiej:

Kontakt:


Działania PR oraz projekty komercyjne – kontakt: Aleksandra / +48 507 095 180 / aleksandra@nonline.pl lub a.piwar@iqart.pl

Występy Stand Up – kontakt: Mateusz / +48 513 480 813 / mateusz@nonline.plSilvia Schneider

Więcej »
Kolejne miasta na trasie!

Więcej »
Kuba Krupski

Więcej »