Facebook
Rozglądamy się za tym co dla Ciebie najlepsze

Ada Fijał – nowy serial!

2 lutego 2019

Ada Fijał mocnymi akcentami rozpoczyna nowy sezon! Nie mamy na myśli tylko barwnych stylizacji, do których zdążyła już nas przyzwyczaić. Aktorka dołączyła do obsady serialu Ślad w telewizji Polsat.

Zaczęliśmy udziałem Ady w sesji okładkowej polskiej edycji magazynu Playboy. Gdy przyjrzymy się jej efektom to bezsprzecznie pierwsze co przychodzi na myśl to hasło „100% Ady w Adzie”.

 

Niewątpliwie aktorka nie ma też problemu z podejmowaniem projektów w różnych stacjach telewizyjnych. Do Barw Szczęścia i TVP2 w tym sezonie dochodzi rola w kryminalnym serialu „Ślad” w telewizji Polsat. Ponadto, niedawno na konferencji stacji Ada zapowiedziała udział w programie w TVN Style.

Aktorka w wywiadzie dla magazynu Playboy podkreśla, że szuka cały czas nowych wyzwań i nie boi się balansować między różnymi skrajnymi płaszczyznami show-biznesu i kultury, a jej celem generalnie jest rozwój.

Rola „patologa” w serialu „Ślad” wymaga rozeznania w specjalistycznym, medycznym języku. Polsat nie mógł więc wybrać lepiej, bo aktorka ukończyła nie tylko Akademię Teatralną, ale też Akademię Medyczną.

 


Silvia Schneider

Więcej »
Katarzyna Chorzępa

Więcej »
Nieprzytomnie – Kamil Olivier Kacprzyk

Więcej »